piątek, 27 marca 2015

Początek :)

Hej ! To nowy blog , będę się starać , aby był jak najlepszy :)
Będą moi ulubieńcy roku itp. , nie chcę nagrywać takich filmików na YouTube , bo mój głos jak nagrywam tak dziecinnie brzmi :(
Jedynym filmikiem , który zaplanowałam będzie vlog do Krakowa ( 29.05 )
Cześć ! Do jutra !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz