sobota, 28 marca 2015

Ulubieńcy Marca :)

Hej ! Dziś ulubieńcy marca.Podzieliłam ulubieńców na kilka kategorii.
                      
                                                           Kosmetyk Miesiąca

Maybelline Baby Lips - Hydrate - Kupiłam w Tesco za 11 zł.Zawsze byłam ciekawa tego zapachu.
Pachnie podobnie jak winogronowe Roko ( black roko ).Jest bezbarwna.
              
                                                    Piosenka Miesiąca
  Najczęściej w marcu słuchałam Fancy :) Ma bardzo fajny rytm i najważniejsze - śpiewa tam Charli XCX - moja ulubiona piosenkarka :)
       https://www.youtube.com/watch?v=O-zpOMYRi0w

                                               Jedzenie/Napój Miesiąca
W tej kategorii czasami będzie jedzenie , czasami będzie napój.Dziś będzie jedzenie :)
Na jedzenie miesiąca wybrałam czekoladę milkę oreo.Jadłam ją po raz pierwszy i  muszę powiedzieć , że to moja ulubiona czekolada :)
 

                                                        Serial/Film Miesiąca
 Tak samo jak z kategorią Jedzenie/Napój raz będzie serial , raz film.
Wybrałam serial Pora na przygodę ( tytuł oryginału : Adventure Time ! ) Tak , mam adventure time na nagłówku :) Opowiada o tym , jak Finn ( chłopiec ) i Jake ( pies Finn'a , który może zmieniać swój rozmiar ) w każdym odcinku mają przygodę np.zdobycie księgowidła , przyjście do miasta złodziei.
Oglądając pierwszy odcinek można się dużo dowiedzieć np.królewna balonowa lubi naukę i opracowuje różne mikstury i słodyczanie są zbudowani z cukru.Występują również : królewna balonowa , Król Lodowy,
Grudka z Grudkowego Kosmosu i inni.Serial ma trzy sezony.Odcinki tego serialu można znaleźć na cda.pl i zalukaj.tv baje.pl i inne.



                                                 Kanał Miesiąca
 Na kanał miesiąca wybrałam Banshee.Jest to moja ulubiona youtuberka.Ma prawie 400 tysięcy subskrypcji na YouTubie.Robi serie.Nazywają się :
1.Panierka
2.Krówka
3.Truskawka.
4.Ciastko.
5.Śnieżynka
6.Miodek
Trzeci sezon jest dla mnie najważniejszy , bo wtedy ją poznałam <3
Co sobotę lub niedzielę robi Vlogi.
  
 







Pa ! Do następnego postu !




 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz